Ciekawe inspiracje

Wiosna z MRUGAŁĄ!

Równo za miesiąc przywitamy WIOSNĘ!

To wyjątkowy czas również dla Chwali Piętki. Wiosna 2018 to pierwszy sezon współpracy pomiędzy nami a MRUGAŁĄ. Prywatnie znamy (nosimy) się nieco dłużej, zawodowo dopiero poznajemy.

 

          Wiedzieliśmy, że wiosna 2018 będzie stylowa i wygodna. Mrugała należy do elity polskich marek. Jej właścicielki – dwie siostry z Podhala – są konsekwentne i twórcze. Do dziecięcych szaf wnoszą świeżość, swobodę i kreatywność. Ich buty są idealne na co dzień, niezwykle wygodne i pasujące do współczesnych dzieciaków. Buty przypadną do gustu także rodzicom, którzy przywiązują wagę do komfortu i zdrowia małych stóp.

WIOSNA należy do dzieciaków!

          Jak najwięcej ruchu i beztroskiej zabawy na zewnątrz. Wsuwane półbuty, trzewiki na rzepy i antypoślizgowe podeszwy – niech nasze dzieci poczują się tak ja my w ich wieku, gdzie jedynym ograniczeniem była nasza fantazja! Mrugała nie ograniczy ich w niczym – kontrolowane poślizgi, świetna ergonomia, bezpieczne podskoki… Do tego najmodniejsze kolory – brązy, szarości, nakrapiane złotem i srebrem pudrowe róże i błękity.

Z przyjemnością przedstawiamy kadry z najnowszej sesji zapowiadającej kolekcję wiosna/lato 2018.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fajnie spojrzeć na genialne kadry i buty, prawda?

Cieszymy się, że mamy je w Chwali Piętce.

Powrót do listy