FRODDO sandały dziecięce KEKO beige z zakrytymi palcami
NOWOŚĆ – kolekcja lato 2025
Dziecięce, lekkie i elastyczne skórzane sandały Froddo KEKO w kolorze beige ze skórzaną wyściółką wewnętrzną, gumową podeszwą i zapięciem na rzep.
Froddo KEKO – klasyczne sandały dziecięce z super miękkiego weluru z zabawnymi detalami na pasku. Styl strappy z zamkniętym tyłem i zakrytym palcem dla dodatkowej ochrony. Zapięcie na rzep i amortyzowana wkładka zapewniają bezpieczne i wygodne dopasowanie. Sandały KEKO są odpowiednie dla dzieci o stopach średniej tęgości, z wygodnym średnim krojem i okrągłym noskiem, który zapewnia dużo miejsca na palce i naturalny ruch. Dzięki elastycznej podeszwie buty dostosowują się do naturalnego ruchu stopy. Zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie w miesiącach letnich, idealne na miejskie spacery i letnie przygody.
Wyprodukowano w Chorwacji
OPIS SZCZEGÓŁOWY:
Kategoria: sandały dziecięce
Model: KEKO
Materiał wierzchni: 100% skóra welurowa, garbowana bez użycia chromu
Wyściółka: 100 % skóra naturalna bez chromu
Wkładka: anatomiczna ze 100% skóry naturalnej bez chormu
Kolor: beżowy
Zapięcie: rzep
Podeszwa: termokauczuk
ROZMIAR / DŁUGOŚĆ SKÓRZANEJ WYŚCIÓŁKI WEWNĘTRZNEJ w cm:
21 – 12,8 cm
22 – 13,7 cm
23 – 14,2 cm
24 – 14,8 cm
25 – 15,4 cm
26 – 16 cm
27 – 16,8 cm
28 – 17,4 cm
29 – 18 cm
30 – 18,5 cm
31 – 19,1 cm
32 – 19,9 cm
33 – 20,6 cm
ZALECANY ZAPAS: 0,5 cm – do max. 0,7 cm
Jak wybrać rozmiar dla sandałów FRODDO z zakrytym palcem?
Odrysowujemy stopę dziecka na kartce papieru, paluszki muszą być wyprostowane, a stopa powinna na całej długości opierać się o podłoże. Nie dociskamy długopisu do stopy, tylko robimy swobodny obrys, następnie określamy długość odrysowanej stopy mierząc odcinek od końca dużego palca do końca pięty. Długość wkładki powinna być większa od długości stopy o zalecany zapas
Wybierając rozmiar pamietajmy, że w tym modelu długość wkładki powinna być większa od długości stopy o około 0,5 cm – do 0,7 cm maksymalnie. Jeżeli długość stopy jest na pograniczu rozmiarów zasugeruj się tęgością stopy. Przy szczupłych stopach zapas powinien być mniejszy, dla pulchniejszych większy.
Kolory butów w rzeczywistych warunkach (świetle dziennym) mogą nieznacznie się różnić od tych widocznych na stronie internetowej. Wynika to z rodzaju oświetlenia zastosowanego podczas robienia zdjęć oraz indywidualnych ustawień ekranów.